Szkło

Linie szkła  

Dla gastronomii

Oferujemy linie szkła dla gastronomii, które sprawdzą się w restauracjach, kawiarniach, pubach, klubach, czy hotelach. W naszym asortymencie posiadamy produkty światowych marek od tradycyjnego po nowoczesne wzornictwo: dzbanków, karafek, kieliszków, szklanek, szkła barowego i innych. Doradzamy i wyposażamy lokale gastronomiczne na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

SCHOTT ZWIESEL  

SCHOTT ZWIESEL to producent bezołowiowego szkła kryształowego Tritan Crystal. Marka Schott Zwiesel przez 150 lat tradycji stworzyła innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym wyznacza standardy jakości i designu.

CHEF & SOMMELIER  

Chef & Sommelier to marka segmentu Premium należąca do Arc International. Produkty z logo C&S charakteryzują się lekkością i optyczną delikatnością przy jednoczesnym zapewnieniu wytrzymałości i doskonałej jakości produktów. Efektem pracy specjalistów z ARC było wprowadzenie nowej generacji bezołowiowego szkła kryształowego Krysta, który doskonale zaspokaja potrzeby profesjonalnej gastronomii zarówno w zakresie wyrafinowanej elegancji, jak i wytrzymałości w codziennym użytkowaniu oraz odporności na wstrząsy i detergenty. Krysta jest najczystszym i najbardziej przezroczystym szkłem kryształowym dostępnym na rynku.

ARCOROC I PASABAHCE  

Francuskie szkło Arcoroc to bardzo szeroka gama szkła dla gastronomii. Arcoroc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne. To, co zdecydowanie wyróżnia te produkty, to innowacyjne technologie, trwałość, oryginalne kształty i wygoda użytkowania. Natomiast Pasabahce to producent trwałego szkła, idealnego do klubów czy bistro. Niewątpliwym atutem jest jego cena.

LIBBEY  

Jako amerykański producent szkła Libbey od 1818 roku celebruje kreatywność. By zapewnić naszym klientom innowacyjność korzystamy z wiedzy o szkle z całego świata, wykorzystujemy inspiracje i rozwiązania, które pomogą Ci opanować zyski. Libbey jest wiodącym producentem szklanych wyrobów w zachodniej części świata. Szkło może być funkcjonalne, piękne – a w rękach artysty może przekształcić się w arcydzieło. Libbey® z dumą odegrał kluczową rolę w historii produkcji szkła w tym oszałamiających dzieł ciętego szkła. Dziś ulepszamy nasze linie ręcznie szlifowanego szkła i dostosowujemy je do nowych nowoczesnych trendów.