Technologia

Sprzęt technologiczny  

Dla gastronomii

Doradzamy i wyposażamy lokale gastronomiczne w sprzęt technologiczny, chłodnictwo, meble ze stali nierdzewnej robione na wymiar oraz stacje barmańskie. Dla hoteli, barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych we Wrocławiu i terenie Dolnego Śląska, w naszej ofercie posiadamy także drobny sprzęt kuchenny.

EDENOX/ASBER

Firma Edenox/Asber specjalizująca się w produkcji urządzeń do przygotowywania, dystrybucji i ekspozycji potraw. Wiodący producent urządzeń gastronomicznych, zaangażowanym w tworzenie i dostarczanie unikalnych rozwiązań w naszych innowacyjnych, trwałych i wydajnych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktach. Dostarcza rozwiązania, które wspierają rozwój ekonomiczny naszych partnerów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Oferuje produkty standardowe, powszechnie stosowane rozwiązania jak również te unikalne, „szyte na miarę” i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

HOSHIZAKI  

Hoshizaki to światowy lider w produkcji kostkarek, jakość na której wzorują się inni producenci. Hoshizaki słusznie zyskało międzynarodowe uznanie dzięki innowacji, trwałości i niezawodności. Zamknięty system komórkowy pomaga produkować zwartą, twardą i geometrycznie doskonałą kość lodu w formie sześcianu. Natomiast automatyczne płukanie zapewnia produkcję krystalicznie czystych kostek. Twardość lodu w serii zapewnia bardzo niska temperatura zamrażania, dzięki czemu serwowane produkty są schłodzone, a nie rozwodnione. Jeśli nie wiesz który model będzie odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.