Sztućce - wyposażenie gastronomii

  
Oferujemy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne wzory sztućców. Posiadamy szeroki asortyment w liniach ekonomicznych i premium. U nas znajdziesz sztućce dopasowane do każdego budżetu i stołu.

Pintinox


PintinoxPintinox to marka wiodącego producenta w sektorze sztućców. Linie tej marki łączą w sobie najlepsza jakość w dobrej cenie. Sztućce tej marki dedykowane są dla sektora hotelowego. Firma zlokalizowana jest we włoskim zagłębiu metalurgicznym Valtrompia, od czasów starożytnych kojarzonym z kopalniami węgla i żelaza, górami pokrytymi drzewami i wijącymi się rzekami. W średniowieczu teren ten był bardzo znany w Europie z wyrobów broni białej. W 1929 roku Giacomo Pinti postanowił otworzyć swój własny zakład produkujący sztućce. Od tamtego czasu firma ewoluowała do jednej z najważniejszych producentów sztućców we Włoszech.
  

  Katalog do pobrania

Sola


SolaSola to holenderska firma wyspecjalizowana w produkcji sztućców do sektora gastronomii, linii lotniczych oraz promowych. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szeroka rozpiętość serii to zalety, na których Sola opiera swój sukces rynkowy.
  

  Katalog do pobrania