Syropy i Puree - wyposażenie gastronomii

  
Dla barów, kawiarni, restauracji z okolic Wrocławia i Dolnego Śląska proponujemy dostawy produktów firmy Monin i Ravifruit. 

Monin


MoninFrancuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcurkowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych. MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
  

  Katalog do pobrania

  

Ravifruit


RavifruitOwoce są uprawiane na odpowiednich glebach i zbierane, gdy są w pełni dojrzałe. Naturalny przepis: tylko owoce i kilka uncji cukru. Gładki proces pasteryzacji w celu zachowania smaku i koloru owoców. Dostępne smaki – ananas, czarna porzeczka, truskawka, malina, cherry, liczi, mango, marakuja, brzoskwinia, gruszka, zielone jabłko.